Masz pytanie?

Biżuteria pachnąca

Aromaty towarzyszą ludziom od wieków. Zapach jest wyjątkowym atrybutem każdego człowieka – może uwodzić, intrygować, sprawiać, że chętnie przebywamy w czyimś towarzystwie. Zapachy sprzyjają dobremu samopoczuciu, niektóre likwidują depresję, zmniejszają lęki, rozluźniają, ułatwiają zasypianie. A przede wszystkim sprawiają, że czujemy się zadbani i atrakcyjni. Ale jak sprawić, żeby zapach trwał i nie ulatniał się tak szybko ze skóry?

Firma BASIS prezentuje kolekcję biżuterii o wyjątkowych właściwościach – utrzymującej zapach.

Piękne, ekskluzywne, ręcznie wykonywane naszyjniki i bransolety tworzone są z artystycznego, malowanego ręcznie szkła z miejscem na aplikację pachnącego olejku. Naszyjnik leżąc na skórze na kobiecym dekolcie jest ogrzewany ciepłem ciała, dzięki temu olejki pachnące zawarte w szklanym elemencie uwalniają się cały czas, otulając właścicielkę naszyjnika pięknym aromatem.

Do każdego produktu dołączamy niewielkie opakowanie kompozycji zapachowej wykonanej z naturalnych olejków eterycznych. Osobno w BASIS można zaopatrzyć się w zapas takich kompozycji, lub zamówić indywidualny zestaw olejków.

Uwaga: wyroby biżuteryjne są z natury rzeczy delikatne, należy się więc obchodzić z nimi ostrożnie. Naturalnych olejków eterycznych nie należy stosować bezpośrednio na skórę.

 

Scents are part of people's lifes for centuries. The fragrance is a special feature to everybody; seduces, intrigues, or makes you desirable.

The fragrances can help to reduce stress, treat depression, cheer up or help you fall asleep. But how to keep your favorite fragrance to last longer?

BASIS company presents you a new unique collection – fragrant jewelry.

Necklaces and bracelets are made of beautiful handmade and painted glass pieces with a core where you apply the ethereal oil of your choice. We add small sample of fragrance for every necklace and bracelet.

You can also order mix of essential oils for your necklace/bracelet or make your own composition.

Warning: Glass jewellery is very fragile. Natural essential oils are irritant substances, do not apply them on skin.

 

Wszystkie naszyjniki (i bransoletki) to wyroby artystyczne, wykonywane ręcznie i KAŻDY z nich jest inny, dlatego też KAŻDY ma indywidualną nazwę. Wszystkie naszyjniki (i bransoletki) pachnące mają też ręcznie robione makramowe zawieszenia i mocowania, które dodatkowo wzmacniają walor indywidualności oraz wyjątkowości wyrobów.

Użytkowniczka biżuterii BASIS może mieć całkowitą pewność, że nikt inny nie posiada i nie będzie posiadać identycznego wzoru. Oczywiście występują pewne podobieństwa w seriach tematycznych jednak nie istnieją dwa identyczne egzemplarze.

I tak już będzie zawsze.

Każdy wyrób zapakowany jest w pudełko na biżuterię i do każdego dołożona jest próbka kompozycji zapachowej. Każdy naszyjnik (i bransoletka) jest całkowicie gotowa do pierwszego użycia - kieszenie zapachowe naszyjników (i bransoletek) są wypełnione chłonnym wkładem, który użytkowniczka może samodzielnie napełniać kompozycją zapachową z załączonej próbki.

Zapas wybranej kompozycji zapachowej można bez problemu zamówić z oferty BASIS - można też zamówić kompozycję wg własnego pomysłu.

Biżuteria pachnąca BASIS jest bezpieczna dla alergików - materiał, z którego wykonane są naszyjniki (i bransoletki) to szkło, a więc materiał obojętny w kontakcie ze skórą, a konstrukcja biżuterii izoluje od skóry naturalne olejki eteryczne, z których komponowane są kompozycje zapachowe.

Większość naturalnych olejków eterycznych lekko barwi tkaniny, dlatego do zamówionych kompozycji zapachowych dołączamy zawsze chłonny wkład wymienny.

BASIS zaleca napełnianie kieszeni zapachowych biżuterii wyłącznie naturalnymi olejkami eterycznymi - tzw. olejki zapachowe, jakie są dostępne w powszechnej sprzedaży wytwarzane są na bazie tłuszczowej, co trwale plami wkłady chłonne i zapycha kieszenie zapachowe. Olejki te zdecydowanie słabiej pachną, a uwalnianie zapachu z nich ma charakter krótkotrwały.

Szklana biżuteria artystyczna jest z natury rzeczy delikatna i należy obchodzić się z nią w sposób właściwy - zazwyczaj nie wytrzymuje gwałtownego kontaktu z twardym podłożem, a więc lepiej jej nie upuszczać.

 

Facebook