Masz pytanie?

Publikacje

Buszując w internecie, przeszukując i czytając jego zasoby stwierdziliśmy duże i stale rosnące zainteresowanie problemem samodzielnego wytwarzania kosmetyków. Zauważyliśmy jednak równocześnie ogromną ilość publikacji, które przekazują informacje błędne, a czasem wręcz zabawnie i naiwnie niepoprawne, wynikające z braku wiedzy, doświadczenia, a często z mitów jakimi obrosło wytwarzanie kosmetyków. Uważamy, że należy dążyć do poprawy tej sytuacji i to z dość prostego powodu - wytwarzanie kosmetyków jest sztuką, wymaga wiedzy i doświadczenia, a posługiwanie się błędnymi informacjami może powodować sytuacje wręcz niebezpieczne dla użytkownika źle tworzonych kosmetyków. 

BASIS ma potrzebną wiedzę, doświadczenie i potencjał nie tylko do wytwarzania dobrych, skutecznych i bezpiecznych kosmetyków, dysponuje też wiedzą do tworzenia publikacji o charakterze poradnikowym dla każdego zainteresowanego samodzielnym tworzeniem kosmetyków.

BASIS przygotowuje takie publikacje, które będą dostępne w wersjach: elektronicznej (do pobrania) oraz w formie drukowanej (na zamówienie). Dla wygody Klientów przewidujemy możliwość zakupu poradników w częściach. Informacje o dostępności tych publikacji Klienci BASIS znajdą w tej kategorii usług.

Facebook