Masz pytanie?

Kosmetyki BASIS

BASIS to kosmetyki wyrabiane tradycyjną metodą, ręcznie, bez użycia zbędnych substancji wypełniających, syntetycznych konserwantów, silikonów, pochodnych ropy naftowej. Są po prostu czyste w swojej postaci. Zawierają tylko to co niezbędne i co naprawdę działa – czyste masła i oleje nierafinowane, wyciągi roślinne, białka naturalne, algi, wody kwiatowe.

Tak tworzone są kremy, balsamy, wody micelarne, musy do ciała, olejki do twarzy i biustu, naturalne peelingi, a wszystko to otoczone aurą niezwykłych zapachów – róży, jaśminu, geranium, mięty, pomarańczy, cynamonu…. Świeże, pachnące, prosto z laboratorium aptekarki-kosmetolożki. 

Natura w Twoim domu na wyciągnięcie ręki…..

BASIS oferuje własne gotowe i wyrabia na zamówienie doskonałe kremy nawilżające na dzień, odżywcze na noc, regenerujące, wygładzające, rozjaśniające, złuszczające i naprawcze - przeciwtrądzikowe, a także kremy do oczyszczania twarzy. Wśród wyrobów BASIS można znaleźć wody micelarne, masła odżywcze do ciała i musy nawilżające do ciała. Wykonujemy peelingi cukrowe, solne i mineralne (typu mikrodermabrazja), również toniki złuszczające i eliksiry odżywcze (serum). BASIS przygotowuje wiele olejków, w tym olejki do mycia twarzy i do pielęgnacji biustu oraz ciekawe płyny myjące do ciała i nawilżające do włosów. BASIS tworzy także balsamy regenerujące do ust, perfumy naturalne olejowe, wody aromatyczne do twarzy oraz do ciała. W ofercie BASIS nie może zabraknąć również pachnących zawieszek i wkładek zapachowych.

BASIS projektuje kosmetyki innowacyjne oraz odtwarza tradycyjne, często zapomniane receptury kosmetyczne sięgając do doświadczeń starożytnych i orientalnych.

BASIS nie zapomina o mężczyznach, przygotowując na ich potrzeby m. in. kosmetyki wspomagające golenie zarostu.

Facebook